| Danyelusha a întrebat:

Deci, la yahoo! messenger, mi-am facut grupuri, pentru a-mi "sorta prietenii", ca sa zic asa. Problema este ca am facut un grup si mi-au aparut doua grupuri cu acelasi nume. Intr-unul mi-am pus prieteni iar pe celalalt l-am sters. Apoi cand ies de pe mess si intru din nou, tot timpul, imi apare grupul pe care l-al sters. Cesa facs a nu mai apara? DAU UNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| skumpydeea a răspuns:

Pai...ai activat cv care protejeaja documentele din local disk c? daca da atunci de asta pentru ca yahoo este salvat la local disk c.de exemplu eu am DeepFreeze si ca sa salvez ceva in c trebuie sa il dezactivez
mai vb noi tot aici

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Sa scoti intai toate idurile din el
Apoi il stergi