| Ailăviu a întrebat:

Heyy :*... Un top al intrebarilor stupide de pe TPUbatting eyelashes? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Vreau sa ma casatoresc cu Justin Bieber. Ce sanse am? Va rog, dau funda daca imi spuneti cum sa iau legatura cu el
Vreau ID-ul/numarul de telefon al lui Justin Bieber/Miley Cyrus/Selena Gomez.
Va rog vreau sa fiu iubita lui Justin Bieber si nu stiu cum sa ii spun, ma puteti ajuta?
Am 12 ani si ma pot mandri ca am facut sex de 3 ori. (fara vreun semn de intrebare, adica na, hai sa ne dam mari acum, ca mai nou prostia e o calitate)
Va rog sunt disperat am 13 ani care vrea sa faca sex cu mine?
Am 10 ani si vreau sa imi procur o iubita. Toti prietenii mei au si eu sunt foarte deprimat ca nu am. Ma puteti ajuta?
Sunt disperata, am 10 ani si nu am sanii dezvoltati va rog cum ii fac sa creasca mai repede?
Daca m-am masturbat pot ramane insarcinata?
Am 12 ani si aseara m-am masturbat cu un stilou si am simtit ceva in mine si m-am oprit. Acum sunt foarte speriata si mi-e frica sa nu raman insarcinata. Se poate ramane insarcinata si de la cerneala? Va rog raspundeti
Mi-am introdus periuta de dinti in vagin. Ce pot pati? Funda
Va rog dau funda scrieti 3 cuvinte care... (bla bla bla)
Va rog dau funda faceti o compunere cu din aia si din aia si din aia, dar totusi nu cu din aia. Sa nu fie cu din aia si cu din aia, doar cu din aia. Funda.
Va rog cine stie un site care rezolva probleme de matematica/fizica? funda
Va rog unde gasesc demonstratia nu stiu ce. Funda.
Vreau si eu muzici din-alea faine cu puya funda.
Canta una acum nu stiu cati ani, zbanga zbanga cu talanga, era super faina melodia. Cum se numea? Funda
Cati ani am? Funda
Voua va place cody simpson mai mult decat justin bieber? Funda (la aia cu cody)
Ce zodie sunteti? Cine are ca a mea funda
Cine ghiceste ce zodie sunt primeste funda. Cine ghiceste nu stiu ce folositor, cine ghiceste nu stiu ce inteligent.
Cati cm ar trebui sa aiba un penis la 11 ani?
De ce nu imi iese sperma? Ma masturbez de 5 ori pe zi si tot nu iese.
Cat de des va masturbati? La ce va ganditi cand o faceti?
Cum sa chiulesc de la scoala?
Ce prostii sa mai fac in ore?
Voi cum va bateti joc de profi?
Fumez la 10 ani e ceva rau?
Cum cuceresc o fata? Ziceti-mi niste replici faine funda"

(si muuuuulte altele. mi-ar lua ani intregi sa le scriu)

2 răspunsuri:
| Eu_7853 a răspuns:

Am gasit una: laughing

Heyy :*... Un top al intrebarilor stupide de pe TPUbatting eyelashes?
Funda big grin

asa-i ca-i stupida?batting eyelashes

| redrosegirl a răspuns:

1. Buna! Ce faceti? Care raspunde primul dau fundita.
2. Ce zodie esti, daca esti ca mine ai funda.
3.Cine ghiceste la ce ma gandesc acum primeste funda.
4.Cine ghiceste care e culoarea mea preferata primeste funda.
5.Cine stie in ce luna m-am nascut are funda.
6.Melodia preferata/animalul/macarea/floarea/culoarea/filmul, etc
. mai sunt alea puse la caterinca, gen:"M-am f****cu cainele, voi pati ceva? voi lua vreo boala? e pacat?"sau: "Mi-am tras-o cu unchiul meu/varul meu. E ceva rau in asta?", sau:"Daca m-am saturat cu cineva pot ramane insarcinata?" s.am.d