| reppo2009 a întrebat:

Hi.Am si eu o intrebare joc metin2 sunt sura magie si cum as putea sa cresc rapid in exp si sa am yang mult ...astept raspuns a carui raspuns e bun funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Depnde ce metin2 joci: metin2 ro/uk sau metin2 server privat?
Consider ca joci metin2 ro. Puneti armura intunecata sa ai putina protectie. Puneti spiritul flacarii, ca sa atraga cat mai multe grupe, astapta sa vina la tine, apasa pe explozia aia de foc(nu mai stiu cum se numeste), da 4 lovituri de sabie, fa flipul ala care arunca o bila, arunca restul vrajilor si da cu sabia pana se incarc vrajile din nou.
Zonele unde se creste:
level 1-15 -> map1 caini, lupi, mistreti, ursi, tigri etc.
level 16-31 -> map2 amazoance, salbatci brutali etc.
level 31-50 -> Valea Seungryong orci etc.
NU cred ca ai peste level 50 asa ca nu mai are sens sa iti zic. Sper ca am fost de ajutor.
Imi dai te rog frummy funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci arma +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda ce a zis primul +ca trebuie sa ati faci itm-le +6 in sus ca sa poti aduna cat mai mult sa crest repede alfet te chinui mult

| AndreeeexD a răspuns:

Creste in v2.