| anonim_4396 a întrebat:

Salut, joc metin2 ro si vreau sa imi fac un caracter nou.Am experienta destula in joc dar nu ma pot decide intre razboinic corp si sura magie neagra.Am un sura magie neagra de lvl 39 si la dueluri sunt foarte multumit de el, dar cresc cam greu. Ce imi recomandati?

1 răspuns:
| z00m a răspuns:

Incearca sura arme sau warior mental... poti incerca pe servere private shamanul.te faci full int +buffurile nu te mai atinge nimeni.big grin bafta! plss funditssaaa