| Ligiutza_4357 a întrebat:

Hi! la facebook cum pot sa adaug mai multe fotografi in acelasi profil? funda cal mai bun raspuns.multumeschappy

3 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Pai nu cred ca pai dar eu una nu stiu daca afli sa imi zici si mie cum

| Sebby a răspuns:

Cand intri pe pagina de pornire scrie acolo fotografii dai clic apoi dai incarca fotografie

| GeorgiV a răspuns:

Salut! Ai pe pagina principală (la home), photo (sus pe pagină, sub news), dai dublu click, și ulpoad (poți pune câte fotografii vrei).
Spor!