| ChOcHoLaT3 a întrebat:

Hi TPU! Spunetzymi si mie tot ce stytzy despre Bianca Neagu care a jucat in "Numai Iubirea"

Răspuns Câştigător
| Bianca_2202 a răspuns:

În Numai iubirea: Bianca interpreteaza personajul care îi poarta numele, Bianca. Este fiica arhitectului Dan Bratu (Alexandru Papadopol). Este un copil marcat de pierderea mamei. Îşi adora tatal şi realizeaza ca amandoi au nevoie de o femeie în viaţa lor.

Întamplare haioasa: "Eram cu Ildiko (Ioana Ginghina) şi trebuia sa traversam strada, moment în care venea o maşina în viteza. Chiar atunci Ildiko, care era în spatele meu, trebuia sa ma traga spre ea. Însa, cand m-a apucat, m-a smucit atat de tare ca era sa cadem amandoua."

Viaţa personala: Este eleva în clasa a III-a, la Şcoala Generala nr. 80. În timpul pe care şi-l petrece la filmari, Bianca este ajutata la învaţatura de o profesoara angajata de producatorii telenovelei, care o însoţeşte în permanenţa pe platourile de filmare de la Buftea.

CV:

Data şi locul naşterii: 19 aprilie 1996, Bucureşti

Actori preferaţi: Alexandru Papadopol, Leonardo DiCaprio, Iurie Darie

Actriţe preferate: Corina Danila, Kate Winslet

Hobby-uri: jocurile pe calculator

Muzica preferata: Andreea Balan, Ştefan Banica Jr., Holograf

Personaje/desene animate preferate: Tom şi Jerry, Dexter, Fetele Power, George cel mic, Spioancele

Dulciuri preferate: toate, mai puţin cele cu stafide

Mancaruri preferate: pizza, cartofi prajiţi, carne de berbec, salata de boeuf, salata de vinete

Carţi preferate: Alice în ţara minunilor, Buratino

Îi este teama de albine, de cainii rai şi de aurolaci.

Îşi doreşte un caniche pitic.

1 răspuns:
| Xanthrel a răspuns:

Foarte simplu.ii logodesti si apoi organizezi o petrecere de nunta adica o wedding party si invitit cunoscutii iar in timpul petrecerii ii pui sa se casatoreasca:propose marriage.succes!
sau
Folosesti telefonul ii dai trow a party iar apoi selectezi weding party
fixezi ora si apoi poti vace nunta