| bluesky a întrebat:

Am gasit un clip pe youtube si am 2 intrebari: Bianca Neagu nu este cea care a jucat in Numai Iubirea? A murit?

http://www.youtube.com/watch?v=ZE7Kkwy6hB4

Răspuns Câştigător
| Andra2503 a răspuns:

Pai asta nu inseamna ca e biank neagu. de ex eu am email (...) nu pot sal spun si cand dau la un joc sau la o intregistare imi apare ca altcineva are numele meu si e numele meu de familie si prenumele... coincidenta de nume

3 răspunsuri:
| Lora_6439 a răspuns:

Bianca Neagu a jucat in Numai Iubirea dar persoane cu acelasi nume sunt multe. Numai da un search pe google sa vezi cate gasesti. Si numele meu mai este purtat de alta persoana si probabil si al tau. Daca te uiti la poze, nu este cea pe care o stim noi. In fine. Sa se odihneasca in pace sad

| just|breathe a răspuns:

Este o coincidenta de nume.Iti poti da seama si din fotografii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, aceea nu este fata din "Numai iubirea":D
Oricum.imi pare rau pentru ea.:(. era prea tanara
http://www.youtube.com/watch?v=UxtKf-WJnc8
0:20 :] ea e. si pe ea o cheama tot asa:))