| friday a întrebat:

Http://www.osirisshoes.com/shop. As vrea sa stiu daca site-ul, ma rog, firma, face livrari in Romania, si daca da, daca exista o taxa de transport.
Din cate-am citit acolo am inteles ca ei. colaboreaza, ma rog, intelegeti ideea.cu site'ul U-MAN, care este romanesc...insa faza e ca eu as vrea sa cumpar direct de pe site-ul lor, fiindca de pe astea romanesti automat le mai adauga la pret :|. si, na.totusi.
DAU FUNDITA SI VOOT!

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Do you ship internationally?
We are currently unable to ship out side of the US. Please see our International Distributors list for help finding retailers in your area.