| Costelus710 a întrebat:

Idei de videoclipuri pentru YouTube? ( fără gaming ) Eu sunt mai mult pe vloguri, dar și alte tipuri de videoclipuri.
Aștept idei
Dau funda mare!

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Salut! Ai putea face un videoclip Q&A daca n-ai facut inca. Totusi ar fi interesant sa faci un vlog cu o povestire amuzanta sau de groaza! Sau daca ai un talent ascuns il poti prezenta abonatilor. Ceva de genul: pictura, desen, origami, orice ar capta atentia! Daca nu ai un talent anume nu-i o problema, pentru ca poti dezbate un subiect relativ despre ceva interesant. Cam astea da bine la public. Bafta!