| Anonima32145 a întrebat:

Imi puteti da idei de tinute pentru liceu?

5 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Pai eu in a 9-a am purtat adidasi, o pereche de blugi albastrii mai deschisa la culoare, un tricou si o geanta in care sa pun cartile

| lilith16 a răspuns:

De ce ti-ar trebui ţinute? e scoala sau parada modei? imbraca-te cu ce ai, inteleg ca esti boboaca da calmeaza-te

| Sofer a răspuns:

Ceva mai provocator. o fusta scurta si o camasa. laughing) (gluma). Merge sa iei pantaloni scurti de blugi sau lungi cu un tricou sau camasa.

| cris54321 a răspuns:

Uniforma

| eckblume a răspuns:

Imbraca-te normal. Gasesti pe Instagram numai tinute interesante, dar esti la liceu. Trebuie sa te imbraci decent. Asta ar fi ultima grija laughing cu ce sa te imbraci. Nu e complicat: bluza, camasa, tricou, blugi etc. Daca le aranjezi cu gust, vei avea o tinuta perfecta.
Noi aveam uniforma si era chiar frumoasa.