| fancyLadyGaga a întrebat:

Imi spune si mie cineva daca mananci 100g marar e posibil sa-ti creasca sanii... ii adevarat?

Răspuns Câştigător
| Ancaaa a răspuns:

Am gasit asta...
sper sa-ti ajute.
CEAI MARAR SEMINTE 100gr DACIA PLANT
Mararul (Anethum graveolens) este o planta care amplifica feminitatea; este un fitoestrogenic redutabil, folosit in afectiunile genitale feminine, mai ales ca substitut hormonal in carente estrogenice, la menopauza si pentru cresterea sanilor.

2 răspunsuri:
| lady_5441 a răspuns:

Nu ca sa-ti creasca sanii trebuie sa faci sport si stai linistita ei cresc cu timpul

| User a răspuns:

Sigur... poti sa iti depui de pe acum candidatura la Fabrica de Lapte.