| DouaPuncteD a întrebat:

Sal TPUwave. Prietena mea mi-a spus caci daca mananci marar iti cresc sanii. Este adevarat? Scuza-ti intrebareathinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ai grija ce tratament folosesti. Mararul este bun, dar nu da rezultate la toata lumea, plus ca, dat fiind ca sanii sunt asa sensibili la estrogen, s-ar putea ca in loc de asta sa ti-i umplii de noduli. Mai bine ai grija cu regimul alimentar: http://www.mypyramid.gov/ si cu sportul. Inotul si flotarile s-ar putea sa te ajute, findca vor stimula cresterea circulatiei sangelui in zona, si asta se poate sa aiba un efect mai bun asupra sanilor decat orice tratamente.

14 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Sincer, nu mai pot de ras. Te rog sa nu te superi pe mine, dar asa ceva, este incredibil. Problema, nu asta este. Cum poti tu, sa crezi asa ceva? Incearca sa nu mai fi naiva, ca vei avea de pierdut. In viata sunt lucruri mult mai grave, care, daca esti naiva, s-ar putea sa platesti scump, si sunt sigur ca pentru tine va fi dureros. Inca odata, nu te supara, dar, sa mu mai crezi tot felul de bazaconii. Pa

| Flav a răspuns:

Da, mananca foarte mult. Am si o prietena, a bagat marar in ea si-a ajuns ca Milka. Da-i biceeeeeee. Hai pa.
p. s. - duminica de ziua intrebarilor prostesti? Dive de mici, se gandesc numai la marirea sanilor si la ce poze sa-si faca mai sexy, iar ele nu stiu sa conjuge un verb.

| camelya_1945 a răspuns:

Tinctura de marar ...cica ajuta la cresterea sanilor. Eu am luat pe la 15 16 ani 'n' sticlute si nici un efect, ba mai mult, din cauza fitoestrogenilor care se gasesc in el am facut un chist ovarian... Asa ca te sfatuiesc sa nu incerci

| User a răspuns:

Mmmmuuuuuuuuu!
Fulga. Bunatate de lapte.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana_8420 a răspuns:

Unii parinti prefera sa le spuna copiilor lucruri de genul "Daca mananci X iti cresc sanii / slabesti / tenul se face frumos."

Ei fac asta doar ca sa ne determine sa mancam cu placere, stiu ei ce fac laughing.

PS. Cand se spune ca spanacul are fier : asta nu-i mit. laughing

| 000iasmina000 a răspuns:

Sar putea. Eu stiam ca de la porumb cresc. Marul te face sa slabesti (stiu ca e ciudat).

| mika a răspuns:

O mare prostielaughing

| Juliebelle a răspuns:

Da, exista un zvon cum ca tinctura de marar, pe o anumita perioada de timp ar mari sanii.Acum nu stiu cat la suta e adevarat.

| DouaPuncteD explică:

Nu. nu ma apucam de mancat marar fiindca nu imi place. De curiozitate doar.Multumescwinking

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Nu asta este asa un zvonhee hee
Si daca era adevarat ce faceai>?
Te apucai de mincat marar?laughing

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Milka in editie limitatalaughingapropo, va place ciocolata milka?batting eyelashes

| Tomy_7490 a răspuns:

Da, dar mai trebuie sa ai si putina minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric:nu!