| EllitaBellita a întrebat:

In ce zodie este Justin Bieber?

123 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PESTI SI EU TAUR DECI IAUZI CE AM GASIT PE GOOGLE:Taur-Pesti: pestii au acel ceva, poate fi carisma, poate fi pur si simplu caracterul lor special pe care taurii il adora si pentru care sunt in stare sa le puna luna la picioare pentru a-i cuceri. Ambii vor cauta sa aduca intr-o relatie cat mai multe lucruri noi pentru a mentine flacara pasiunii aprinsa pentru cat mai mult timp.happy:XOooda xoxoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este in zodia pesti:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justy [:X] este pestee happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti daca ar fi scorpion ca mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti` love struck. ca mine` love struck. 28 febb`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e nascut in 1 martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti la fel ca si mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

taur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E zodia pesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Berbec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este un fraier rasfatat cu mult prea multe iluzi pe care si le face mi a placut odata de el dar acum nu imi mai place pentru ca am realizat ca este un prost care se da mare si tare si are o voce pitigaiate cu fitele lui de diva si cica nu ii plac fetele care se machiaza e cam rasfatat pustiu! hmmm ce sa spun decat una eu sunt justin ieber 1234 nu stiu sa numar prea mult!laughing) noi fetele trebuie sa ne deschidem mintile cu baieti pentru ca sunt niste porci asa ca va dau un sfat! -fetelor aveti grija cu baieti!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta incerc si eu sa aflu sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti...normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti dar ma supara chestia asta te pup justin

| beauty_7895 a răspuns:

Pesti si se potriveste cu zodiIle de apa adica scorpion, rac, pesti.
FUNDA?

| ♥ ღSellena♥ ღ a răspuns:

E pesti ca mine J. B... el e p 1 martie yoo pe 2 martie:Xtaree

| Evelyna a răspuns:

Chiar? si eu sunt pesti nascuta in 28 feb

| Pauliciiiii a răspuns:

Pesti ca mine.

| Pauliciiiii a răspuns:

Da chiar este in zodia pesti ca mine! Super nu? Si eu m-am nascut pe 1 martie.PA! sUNT stefania.paaaaaaaaa paaaa!

| hereisbeatrice a răspuns:

E pesti;] Ca minee.sunt pe 24 februarie. Se pare ca suntem nascute in aceeasi zi big grin
v

| caloryn a răspuns:

Pesti

| UrsuletulMeuDePuf a răspuns:

Ce altceva decat peste eu sunt Fecioara nu ma potrivesc e nu ma intereseaza nu imi place de Justin Biber

| UrsuletulMeuDePuf a răspuns:

De fapt daca ma gandesc mai bine Justine e un bou nici nu stie sa cante si muzica Baby, Baby... e o prostie repeta acelasi cuvant ca un retard.

| crisstiana a răspuns:

Pesti si se potriveste cu mine!

| mihai_1529 a răspuns:

Justi bieber este zodia pesti

| mihai_1529 a răspuns:

Pesti

| eniko a răspuns:

Imi pare rau sa va anut dar nu este zodia capricorn sunt menegerul lui cum am mai spus si aveti dreptate este zodia pesti daca vreti sa ma contactati mess -ul meu:eniko.gabriela

| justinbia a răspuns:

Justin biber este zodia berbec ca mine.