| Anonim23yz a întrebat:

In facebook cum faci ca atunnci cand pui cursorul pe o fotografie sa scrie numele cuiva? Dar cum fac ca sa pot sa il scriu eu? Help me Please fundita

Răspuns Câştigător
| Liviu_2320 a răspuns:

In josul pozei scrie ceva gen "tag this photo " si o sa iti apara o lista cu toti prieteni dai inclusiv si tu si atunci cand bifezi pe cineva pe locul unde vrei sa il pui acela se "taguieste"

2 răspunsuri:
| OnixXdd a răspuns:

Trebuie sa dai tag (Sa etichetezi pe cineva) si iti apare numele pe poza. Optiunea o gasesti dedesubt de poza.
Funda?

| Amy a răspuns:

Sub poza scrie undeva "Tag this photo".te duci acolo si etichetezi persoana repectiva :* bafta