| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci sa creezi albumul de publicitate pe facebook? Sa scrii mai multe pagini si sa iti apara doar numele paginii, nu sa copy linkul`...sau nu stiu...Please,help me!

3 răspunsuri:
| Medeea_Deea_1997 a răspuns:

Nustii? Uite asa:
1.pui @[
2.te duci la pagina dorita.si sus la link este un cod cu numere il copii(ATETIE:nu toate paginile au)
3.dai paste langa bara ex:@[361024543936614
4.dupa cod pui :0 si inchizi paranteza patrata. ex: @[361024543936614:0]
P.S.:Aceea este pagina pea. poate dai like.

FUNDA?:X

| under89 a răspuns (pentru Medeea_Deea_1997):

Stiam si eu... cred ca ar fi trebuie sa sterg intrebarea. happy

| under89 a răspuns (pentru under89):

Trebuit**