| XatomisX a întrebat:

In Romania exista vedete?

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Da, exista dar foarte putine. Nu ma refer la Bianca Dragusanu, Daniela Crudu, Lora, Smiley.
Ma refer la trupe mari, cum ar fi: Iris(imi pare rau ca nu mai sunt), Vunk...

11 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Da de mana a 2 a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da laughing!

| tpuforyou a răspuns:

Personal nu cred! _))

| treiLEI a răspuns:

DAAAaaa.
nu esti din Romania de intrebi asta?!

| OOOLEOOO a răspuns:

Comerciale.

| blondutzata a răspuns:

Sigur exista unele mai presus altele mai prejos sunt vedete care merita dispret dar altele merita doar laude iti dau niste ex de vedete mai... proaste (tonciu sanzy) si mai inteligente mai diferite(barledeanu, monica anghel.,...)

| Lykan a răspuns:

Da exista cum ar fi smiley andra loredana....etc.

| 010123 a răspuns:

Da, dar nu ca in America, Franta sau Irlanda.

| th4inspiration a răspuns:

Depinde ce intelege fiecare prin cuvantul vedeta, parerea mea e ca si in Romania dar si in afara, in general "in showbiz" nu trebuie sa fii cu adevarat mare talent sa devii "vedeta" parerea mea!

| JamilaGizeh a răspuns:

Daca 'vedeta' inseamna sa-ti arati c*r* la tv, sa ai bot de scroafa si sa nu stii sa legi 2 cuvinte..atunci Romania e plina de vedete.

Răspuns utilizator avertizat