| Wehrmacht a întrebat:

Joaca cineva conquer online? Asi vrea sa stiu cum pot sa fac level foarte repede si ce fel de cont sa fac dintre trojan ninja arcas...pentru ca vreau ca la 120 sa il vand cu bani reali(nu am nici un cont arcas ca il vand deci nu spuneti sa fac lvl cu arcasul meu daca am)

17 răspunsuri:
| NoBoDy_9140 a răspuns:

E un fel de metin e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur ti-e sila sa il faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depine cu cati bani vrei ca la lv 120
nu-ti iei pra mult asa ca fa-ti un troj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu mai am ce face cu el joacate tu e de lvl 56=[
username e sebietare iar pass e romanromania joacate sper sa-ti placa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da e pe Wanders GreatWall ala cu username sebietare si pass romanromania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun

| shadowbody a răspuns:

Troj si ninja sunt buni, dar archerul face hunt si level mai repede. as zice sa alegi ninja dupa ce ai un archer de level mare. si vezi ca faza cu contul gratis e o teapa, pentru ca cel care ti l-a dat nu ti-a zis si full data la el si poate sa ti-l ea cand vrea el dupa ce ii faci level mai mare si ii pui iteme bune. Sper ca te-am ajutat si da si mie funda big grin

| Hackeru91 a răspuns:

Am cont de vanzare 110 reborn 130. Eroul e aproape full super in afara de Elit_starTower in rest Hood super+4 level 112 neklace super+4 katana super +4 level 115 armura super +2 level 120 katana super +4 soket rdg level 115 booti super +3 level 120 ring super+5 level 116 heavenFan super+4 StarTower elit+3 pentru informati actualizati Id de mesenger razvan_chetan1998 va astept:X

| Hackeru91 a răspuns:

Am un caracter de level 110 rebord. Rebornul a fost dat la level 130. itm sunt asa HOOD super +4 neklace super+4 katana super +4 soket RDG amura super +2 katana super+4 boti super +3 ring super+4 HeavenFAn super+4 starTower elit+3. Pentru informati actualizati id de mesenger razvan_chetan1998@yahoo.com

| blondu4you a răspuns:

Vand Ninja Non rb lv 126 si monk non rb lv 125 si fire lv 120 non rb pe cash real cluj inf la id nitza_ucg@yahoo.com

| Umbra3 a răspuns:

AScultama pe mine pentru ca eu si cu niste prieteni de ai mei avem conturi FUll+12 eu am +5+4 CEl mai bine iti faci un trojan ii faci questurile dupa aia faci prieteni romani si ii rogi sa te creasca dup faci rost de iteme si te cresti singur prin bird island, Mistic castle etc

| 6daniel a răspuns:

Fa un troj.fa-i questurile pentru gear dupa care cu ajutorul eventurilor faci rost de bless sau exp pots. apoi mergi in mistyc castle si in frozen grotto 3 si faci 120 dupa care iti dai reb in arcas.cu arcasu asta o sa faci hunt in bird.si cu ce gasesti faci bani pentru un nou caracter: nin-war-fire asta rupe totwinking

| Alyn4U a răspuns:

Eu am cont pure ninja 132-132-132 full super plus 6 2 soc numai gemuri super si talismanele sunt plus 7 gemuri super, riding crop plus 6 pe ruby numele meu este soket

| Mandreanu_Nicoleta_1987 a răspuns:

Ieu vreau arcer

| Dutu_Mihai_1972 a răspuns:

Eu am un Archer 130 - 130 reborn. Cercei Elite +4 1 soc SDG, Arc super +5 1 soc SDG restul de la questuri dar am iteme in banca de vanzare in valoare de 2000 cps, dar nu prea mai joc pe el!

| Roiban_Florin_1994 a răspuns:

Vand un pirat full+4 2 soc server fire-water mai multe detalii pe mess:foicelbosu@yahoo.com