| blahblah_7366 a întrebat:

Jocul imvu are virusi?

4 răspunsuri:
| JustThat a răspuns:

Eu am jucat si nu imi aparea vreun virus dar in cele din urma Avira a luat-o razna blushing
Nu ma mai joc happy

| Muflă a răspuns:

N-are viruși, dar dacă n-ai calculatoru' destul de puternic o să ți se blocheze mereu frustrated Ori pui pe cineva care se pricepe să-ți mărească RAM-ul sau mai știu eu ce, ori dezinstalezi IMVU thinking

| Maria002 a răspuns:

Buna! Imvu nu are virusi pentru ca eu am ajutat la creearea renumitului chat 3D in alianta cu oameni din Statele Unite si Eu iti sugerez sa Joki si te pot face Chiar Vip pentru sunt de multi timp
Sper ca te-am convins ca nu are virusi si sa joki!

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

Imvu nu are virusi, dar ca sa te faci vip trebuie sa platesti cu bani reali.