| Jenny23 a întrebat:

La ce videoclip a depasit Lady Gaga 1 miliard de vizualizari?

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Nu a depasit la niciun videoclip Lady Gaga miliardul de vizualizari.Cu toate vizualizariile din videoclipurile ei a facut peste 1 miliard.

7 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Alejandro happy

Răspuns utilizator avertizat
| Andarock a răspuns:

Clar ca ''Bad Romance'' ~

| Alexandra8989 a răspuns:

Pocker faice/////funda

| AdamBlack a răspuns:

La niciunu, la profilul LadyGagaVEVO sunt peste 1 miliard de vizualizari pentru toate videourile

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
nu stiu sigur la ce videoclip...
Dar melodia este Alehandro...

pa, pa

| Sun life a răspuns:

Alejandro,dar mai sunt si altele.Scrie pe youtube lady gaga si o sa-ti apara cele mai faimoase melodii si o sa vezi tu.succes!