| Gaga4u a întrebat:

Cine are cele mai multe vizualizari dintre Lady Gaga, Justin, Kesha, Rihanna si Miley

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Pe Youtube ordinea stă cam aşa:
1. Justin Bieber (jenant oarecum)
2. Lady Gaga
3. Rihanna
4. Miley
5. Ke$ha

20 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Pe youtube se zice ca justin, urmat de lady gaga. uite aici confirmarea
http://www.virtual-team.isgreat.org/......ent-page-1

| fluturas a răspuns:

Lady gaga love struck

| minnieee a răspuns:

Lady Gaga are peste un miliard de viz pe youtube.

| Serendipity17 a răspuns:

Justin Bieber big grin la videoclipul,, Baby'' are 426, 484 266 views iar Lady Gaga - Bad Romance are 327, 928, 921;... big grin ei sunt cei din varf smug

| foreverANDaDAY a răspuns:

Din pacate Justin
Dar faza e ca are mai multe dislikeuri decat likeuri rolling on the floor)

| heise a răspuns:

Uita-te pe youtube la melodiile lor si o sa vezi. :]

| Alexandra_3484 a răspuns:

Justin Bieber happy(1, 176, 452, 555 views)

| Robeee a răspuns:

Pe YouTube te referi nu? Justin are cele mai multe vizualizari la videoclipul Babywinking

| Herr a răspuns:

Biberon.

| Alexandru_7007 a răspuns:

Evident Justin Bieber. Doar este era sa, nu-i asa? Sincer sa fiu nu am nimic personal, e look-ul sau si-l apreciez, nu sunt genul de persoana rasista, in plus, am auzit numai lucruri bune despre acest Justin Bieber, cum ca ar da si, concerte de caritate. Si cum fetele din intreaga lume sunt indragostite de " idolul lor ", cu siguranta Justin Bieber are cele mai multe vizualizari.
Numai bine.

| andreyusnice a răspuns:

Chiar prima, Lady Gaga!
1. este mai veche.
2. a avut multe cantece.
3. o cunoaste multe lume.
4. verifica 1. 2. si 3., iar daca imi mai aduc aminte iti mai zic
Ea este sigur.

| Deya_6605 a răspuns:

Rihanna & GaGa

| asdfghjklmnb a răspuns:

Gaga

| ChrisInFamous a răspuns:

Evident ca Justin Bieber dar problema uite cat likeuri si dislikeuri are 441, 232 likes, 790, 182 dislikes si inca mai cresc

| HyuLa a răspuns:

Lady Gaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna

| Dahliaa a răspuns:

Lady Gaga

| domnprofesor a răspuns:

Nu stiulaughing

| Starlight_1664 a răspuns:

Justin