| anonim_4396 a întrebat:

Liceul economic Kretzulescu sau liceul economic Xenopol? Dece?

1 răspuns:
| xScarlet a răspuns:

Nu sunt pe profil economic, dar din câte am auzit, Kretzulescu e un liceu foarte bun, plus că se învaţă doar dimineaţa (crede-mă, când ajungi la liceu o să vezi cât de convenabil e să înveţi dimineaţa). Un singur lucru s-ar putea să te deranjeze - la Kretzulescu se poartă uniformă. Dar ăsta e un detaliu nesemnificativ atunci când îţi alegi un liceu, crede-mă.