| NuMeDebRad a întrebat:

Ma doare in fund... oare e de la temele la mate?

11 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Tu nu ai ce face?

| AlexandraSmiley a răspuns:

Cred ca este d` la rahatu` din kapul tau...Da sigur asta ewinking

Răspuns utilizator avertizat
| © E m i ℓ y a răspuns:

Cu siguranta rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Cu siguranţă! Prezentăm cam aceleaşi simptome la boala asta mortală. Doar că pe mine mă mai doare şi în cot din când în când.

| Iulia_6898 a răspuns:

Da. cu siguranta. sunt de acord cu tine in totalitatelaughing

| Deny1333 a răspuns:

Vom vedea. De asta mă apuc eu acum. Anyway, presupun că da. Sunt foarte dăunătoare!

| FallenDude a răspuns:

Poate ai Hemoroizi rolling on the floor Ce'i Cu intrebarea asta?

| Alexandrina95 a răspuns:

Probabilitatea este mare!big grin

| andreica a răspuns:

Ciudat! Nici mie nu-mi place matematica, dar pe mine ma doare capu...laughing

| Psihiatra a răspuns:

Bine macar ca nu te doare capul...in rest, nothing else metters laughing