| kiss99 a întrebat:

Ma plictisesc rau te tot si nu am ce face ce sa fac sa nu mai ma plictisesc in afara sa ies afara sa citesc sa desenez si sa ma uit la TV

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Sa stai la TV, sa citesti, sa asculti muzica, Http://www.youtube.com/watch?v=3s2bYG7hhK0 Plictiseala mare,
Joaca metin, wow, 4story,cabal, gta san andreas, cs etc...,
Suni un prieten
citesti o carte
vizionezi u film
o plimbare in parc
Sa vezi un film, serial
Te uiti la tv
Iti faci parul
Umbli pe net
Citesti o revista
Iti faci poze (si le editezi)
Desenezi
Compui
dormi
Te joci Football Manager 2009, sa citesti, sa incerci lucruri care nu le-ai mai facut pina acum, poti face prajituri,asculti muzica, te plimbi, iti faci preocupari care nu le faci de obicei, te joc pe calcualator, sa creezi versuri asa ca mine, te uiti la un film, asculti muzica, iesi afara cu prietenii, mananci popcorn, te uiti la tv, vb cu cineva la telefon, pleci la cumparaturi, creaza un top cu toate melodiile pe care le-ai ascultat...
nu stiu fa ce vrei tu. Distractie placuta laughing

joaca conquiztador,fa-ti teste de cultura generala sau psihologice (pentru aflarea meseriei,temperamentului etc.),fa-ti poze,scrie ceva,canta,deseneaza,citeste o carte,suna pe cineva,fa farse la telefon, iesi pe afara la o plimbare, du-te in niste magazine etc.

3 răspunsuri:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Pai uitate la o comediawinking

| simonna a răspuns:

Poti sa-ti faci cont pe joci.ro si sa joci rummy, septica poker sau poti sa vezi un film.Bafta

| gogaie a răspuns:

Poate găsești aici răspunsul tău http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/