| nicko_6736 a întrebat:

ce pot face cand ma plictisesc?sadin afara sa citesc carti...sau sa fac curat!

Răspuns Câştigător
| medeeaalex a răspuns:

Sa joci baschet, volei, tennis, ping-pong ca e frumos afara sau daca vrei in casa joci un remmy cu prietenele, o septica...va coafati cat mai trasnit posibil, va mazgaliti unghiile, face-ti un karaoke... orice tine de distractiehappy

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa dezlegi rebus sau integrame! Pune mintea in miscare!

| TzaCaNeL a răspuns:

Sa stai la televizor, sa asculti muzica, sa te joci cu un yoyo ceva, sa iesi afara, exista multe lucruri care pot fi facute atunci cand te plictisesti.

| HinnaBunneh a răspuns:

Sa desenezi sa te plimbi cu prietenele tale,

| TheLoveDoctor a răspuns:

Orice vrea inimioara ta! tu decizi! PaBaBiBam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si munceste in locul meu, promit ca in timpul asta eu sa nu ma plictisesc deloc big grin
Asculta muzica, invata sa canti la un instrument, sa pictezi, sa modelezi, sa faci machete, origami, joaca sah, ia-ti un animal de companie, iesi cu prietenii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sau sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sudoku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plimba-te, mergi al un muzeu, la un cinema, ia-ti o bicicleta ori role, fa prajituri.

| SweetPrinces a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni happy