| JessicaLove a întrebat:

Ma simt foarte prost pentru trecutul meu pentru ca am majorate la care ma îmbătam și îmi era rau de fata cu toată lumea. Deși sunt o persoana destul de cuminte, adică nu m-am culcat niciodată cu cineva deși am 20 de anilaughing maxim când ma îmbătam ma pupam cu cineva. Și nu știu de ce încă ma mustra conștiința a ce s-a întâmplat acum 2 ani...

9 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

E bine ca macar acum sa-ti dai seama ce rau era ce faceai.

| DeathIncarnate a răspuns:

Aia e, a trecut.
De apreciat ca esti cuminte totusi.

| aXy99 a răspuns:

Nu ai ce sa mai faci, impaca-te cu trecutul. Nu ai facut nimic grav, stai calma.

| DevilRock a răspuns:

Nu mai ai ce să faci.
Treci peste!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Gândește-te că toți avem momente când ne facem de râs, nu e om să nu fi trecut prin ceva umilitor macar o data. Și majoritatea nu gândeam în tinerețe. E trecut, lasă-l acolo, lumea uită repede.

| Donsavas a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti prost. Erai sub influența unui drog numit alcool ce toată lumea îl cunoaște. Stim ca te dezinhiba si nu doar pe tine ci pe fiecare consumator. Treci peste! Toate greselile astea sunt facute sa ne maturizeze.

| Adry05 a răspuns:

Sunt destui care sa faca asta, nu esti nici prima nici ultima.

| lovegirl15 a răspuns:

Nu ai de ce sa te rusinezi, sunt multi adolescenti care experimenteaza astfel de lucruri la varsta aceasta. Dar e foarte bine ca ai reusit sa treci peste si sa constientizezi ca nu e bine. Nu multi reusesc asta, si ajung rau.
Lumea nu o sa isi mai aduca aminte de asta. Sau in cel mai rau caz, o sa va aduceti aminte razand si o sa va ganditi la chestiile astea ca la niste lucruri copilaresti.
Nu ramane ancorat de astfel de intamplari, cred ca toata lumea a trecut prin chestii asemanatoare. Mai bine concentreaza-te pe prezent si pe viitor, construieste-ti o cariera, indragosteste-te, ai grija de tine. Restul nu mai are importanta.

| darrio2007 a răspuns:

Vei călca stramb căt de curand daca ai patima bauturii.