| Monycina a întrebat:

Mai clar si fara alte definiti ce inseamna spondiloza?

Răspuns Câştigător
| metalheart a răspuns:

Este o boala de natura reumatica a coloanei vertebreale.se manifesta prin dureri si coloana nu mai este lexibila.
boala este in totalitate pe coloana sau in anumite zone ale acesteia. sper ca am fost explicita.

2 răspunsuri:
| XoXzY_6216 a răspuns:

Pai este o boala localizata la coloana vertebrala care se manifesta prin dureri si limitarea mobilitatii acesteia.
Sper ca te'am putut lamuri.
Funda?puppy dog eyes

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este destul de dezvoltat subiectul și sper că și înțelegi, http://www.ziaruldeiasi.ro/......ata~ni48ei
Pa, pa.