| RAY a întrebat:

Ce inseamna un badboy sau o badgril pentru voi?
cum definiti?

21 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Badboy= baiatul dupa care toate fetele sunt topite
badgirl= fata pe care orice baiat si-o doreste

| Drimmero a răspuns:

BadBoy= Laudarosii care n-au nimic de valoare, care are un grup de inferiori si pun botul la vrajeala lui.
BadGirl=Tipa rebela, care joaca doar dupa regulile ei, care mai arata si bine, are tatuaje si care iubeste dar nu o arata!

| R0R0 a răspuns:

BadBoy= baiatul ala care arata bine, e putin arogant, si face doar ce vrea el (cum a zis DeathKorps un mascul)
BadGirl= fata care face ce vrea, arata bine

| RAY explică (pentru R0R0):

Daca are carcater de badboy dar fizicu nu, mai e un alfa?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

De ce?

| RAY explică (pentru R0R0):

Arta seductiei are ca baza ca orice tip indiferent de cat de urat e poate avea orice fata frumoasa doar daca are un carcater alfa

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Tu chiar ai studiat Arta Seductiei?

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu,pentru ca are nici o legatura cu stiinta, biologia umana, evolutia etc e doar o amagire atat, resping un aspect important acela ca 80% din ce percepem e vizual, desi logic ca ne place cei frumos

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Si mie mi se pare ca e o amagire. Nu cred in alea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru RAY):

Nu prea merge frate, o fata frumoasa nu s-ar uita niciodata la un urat, decat daca e super bogat

| RAY explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Si astea urate sti ce pretenti au imense, asta e fetele se modernizeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare câte pagini sunt despre asta pe acest site?
Let' s check it out :
http://www.tpu.ro/cauta/raspunsuri/?keyword=badboy&ord=data
Badboy/badgirl = oameni, nu?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In Raspunsuri (900) >

| DonaldTrump a răspuns:

Bad boy = Masculul ala curajos care umbla cu mai multe fete, care nu ii este frica sa isi spuna opinia, infidel dar mai bun ca barbatul de casa.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru DonaldTrump):

Mare adevar meriti funda

Răspuns utilizator avertizat
| Nonzen a răspuns:

Badboy = eu îl văd ca pe un alfa, dominant. Băiatul ăla care are trupă de fete crăpate după el, arată bine și se joacă cu sentimentele (uneori).
Badgirl = n-are reguli... e rebela și curajoasă.

| fatasexysirea a răspuns:

Badboy = biat aratos, arogand, si cu tupeu
Badgril= EU

| anonim11xx a răspuns (pentru fatasexysirea):

Ce raspuns clar pentru partea cu badgirl laughing)