| M3ntosana a întrebat:

Mai stiti ca era Fox Kids inainte, acum e Disney Channel. Ce ma mai uitam cand eram mai "mica" laughing. Erau desene mai misto decat acu', dar in fine, mai tineti minte de:"Viata cu Louie", "Copiii din camera 402","Cei cu Andy" mai era "Spioanele"laughinglaughing ce imi placealove strucklaughing. Va mai aduce-ti aminte si alte desene de pe Fox Kids?big grinlaughingContinuati voi.

De pe Cartoon Network, nici nu mai ziclaughing ca le stiu pe toate, dar cel mai original care il stie si mama ii :"Tom si Jerry"laughing. Sunt comice si nu e cu sange sau mai stiu eu alte chestii care iar afecta pe copii mici big grin.Mai e Scooby Doo happy, Fetitele Paorpaf si continuati voi...big grin

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Booona.va rog eu moooolt d tot sa imi spuneti unde gasesc si eu episoadele 37, 38, 39, 40 din deenele diabolik. nu le gasesc.poooooooooooopzz.mex mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Booona.va rog mult de tot spuneti-mi si mie de unde pot lua episoadele 37, 38, 39, 40, ale desenelor diabolik.as dori sa le vad.va pup si va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, recunosc imi placeau si mie desenele alea, si la varsta asta (17 ani) inca as dori sa le mai dea, dar totusi tu c-am cati ani ai "Te cam bate limba romana"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Da erau super dar cele de pe jetix imi placeau mai mult sadd dar si astea sunt dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jack Piratul cel teribil, Spioanele, Cei cu andi, Sisi, Jim Button, inspector gadget, Spiderman, Peter Pen, Denis pericol public, Familia tofu, Familia Adams :X, Barbie. Acum nici nu ma mai uit de cand a aparut Disney Channel sad Ce frumoase erau acele desene de pe Fox Kids... Fara injuraturi, violenta, ura. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fox kids mai era Tranformers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami vine sa plang crying off ce a trecut timpul imi aduc aminte cum ma uitam atent si fara intrerupere de la X men sonic x spiderman WITCH dragoon ball z naruto yugi oh regele saman shaolin shodw mi-as dori sa se faca un program de desene cu cele mai bune animatii ale copilariei

| claudiu123 a răspuns:

Sunt niste desene super mi-e dor de ele crying:X:X:X:

| bobonr13 a răspuns:

Eu aveam ca 4 ani cand o aparut fox kids si am apucat cam pana la 7-8 ani.
De pe Fox Kids imi placeau:
Caine Rau
Ce-i cu Andy
Copii de la 402
Denis pericol public
Diabolik
Familia adams
Familia Tofu
Galactik Football
Piratul Jack cel teribil - Dar nu multe ep.
Spiderman
Tutenstine
Viata cu Louie
Pisoiul Eak
Clubul secret al cainilor - sau ceva de genu asta
Familia de ce?
Regele Shaman
Dragon Ball Z
Songoku - Sau astai tot din Dragon ball z?
Jim Button - sau cum se numea desenul ala cu copilul si locomotiva pe care o chema Ema

De pe CN is:

Tom and Jerry
Familia Flinston
Familia Jeson
Top Cat
Wacky racers
Scooby - Doo - atunci ma uitam da acum mi fricalaughing

Din desenele mai noi imi plac:

Zeke si Luther
Zach si Cody
Hannah Montanna
Jonas Brathers
Iggy Arbachel
Ed edd si edy
X-Men - Da astea mai noi alea vechi numi placeau

Orcum mai is multe da nu mai stiu cum se numesc da oricum daca ar fi sa fie Fox Kids sa mi-l bage pe Tv acum as plati si 150 de lei ca sa ma uit.Cred ca de ar mai fi nu mas mai misca din fata tv-ului oricum va las ca cred ca vam plicti cat am scris...Si am uitat sa zic Printesa Sisi si am mai uitat multe da astai imp. OK papa

| robert_9221 a răspuns:

Eu stiu mai multe desene vile dau daca imi dati funditalaughinghappyhappylaughing:laughing: