| sorin a întrebat:

Maine incep baculworried....Imi spune si mie cineva succes?

40 răspunsuri:
| kathessa a răspuns:

Bafta maxima!

| ancalazar a răspuns:

Eu ...il dau si eu la mate pe 26.Succes amandorora!

| danutza a răspuns:

Baftaaaaaaaaaaaa...si fara prea multe emotziiiiiiiii... eu am scapat de el si is f fericitahee hee

| alle529 a răspuns:

Mult succes! happy

| DeeVee a răspuns:

Succes

Baby.ShiNe

| cLaudYu a răspuns:

Succes!

| Ellena a răspuns:

Multa bafta>big grinbig grin

| livia_6314 a răspuns:

Sigur sorinel, mult succes! Sper ca ai invatat, pentru ca conteaza mult! Sa ne spui si noua cum a fostwinking abia asteptam sa auzim! Sau ma rog eu astept la maxim!

Numai succese si bafta din partea tuturor de pe TPU!happy

| Ben. a răspuns:

Yes, you can!

| zuzushi a răspuns:

Daca dai o bere laughing
glumeam

bafta! happy

| ubitzika a răspuns:

Bafta succes mult noroc si fara emotzii
ai grija si u gandeste-te la intrebari nu la fetehappy multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În primul rând meriți să fi luat de urechi că ai ajuns în a doua etapă a examenelor de bac, ce s-a întâmplat de ai reușit o astfel de experiență?
Nu-i nimic, mergi mai departe. Nu este aici un capăt de drum. Uite așa mai faci un pic de experiență și te maturizezi și vezi problemele care apar dincolo de ele prin efectul de consecință și efect!
Îți țin pumnii puternic strânși să ai multă, multă baftă, că ai mare nevoie.
Să nu mă dezamăgești și a doua oară, că nu m-ai vorbesc cu tine.
Succese!
Pa, pa.

| hândel a răspuns:

Mult succes la examene sorin & ancutza, sa luati nota maxima. Bafta!winking

auran
| auran a răspuns:

Bafta...de data asta sa-l iei

| valyutzu a răspuns:

Succes iti urez moooolt mult succes

| Elena97M a răspuns:

)( salut )(

SUCCES... bafta mare si desigur fara emotzii.

| Bishop a răspuns:

Succes, daca nu il treci nu te mai primim pe site laughing [glumesc]

| deea_5245 a răspuns:

Bafta tuturor care dau bacul. o sa-l luati cu totiibig grinbig grinbig grin >big grin

| cristi27 a răspuns:

Bafta multa, sa dea dumnezeu sa il iei cu nota cat nmai mare si sa ne zici si noua ce ai facut

| JackieSue a răspuns:

Nu ca nu se spune succes!phbbbbt
Se spune bafta...so...whistling...bafta!
Sau cum se spune in teatru-"rupe-ti un picior!" insemnand noroc.

| marry a răspuns:

Succes!

| Gabry a răspuns:

Mult succes!

| vyol3ta a răspuns:

Bafta!winking

| noname_3387 a răspuns:

''succesuri''
sa dai bereeee

| sorinadiet a răspuns:

MUUULT SUCCES! Relaxeaza-te... sansele sa-ti amintesti mai bine ce trebuie sa spui sunt mai mari! BAFTA

| fzcsm a răspuns:

Succes si sa ne spui ce ai facut!

| aragon18 a răspuns:

Succes la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes domnule si fii sigur ca il iei nu din cauza ca iti uram noi ci pentru ca vrei tu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes! love struck

| rebeca a răspuns:

Succes.Sa vi cu o nota cat mai bunawinking