| Ioanamarijuana a întrebat:

Maine am bacul, urati-mi succesbig grin

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Succes scumpa mea :* ingerii pazitori sa te calauzeasca si sa iei 10+.

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elsiane a răspuns:

Sunt mulți copii care mâine dau bacul și toți au nevoie să le ținem pumnii strânși, inclusiv fratele meu, o să mă rog pentru toți!

Răspuns utilizator avertizat
| Adrianetc a răspuns:

Succes anti-socialo

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Nu numai tu ai. si eu crying si altii.
succesc!

| ancaval a răspuns:

Doamne ajuta!

| PяInCєSs a răspuns:

Success, pai pune mana pe carte si citeste putin sa stii si tu cate ceva. Sa revii sa ne spui daca crezi ca ai reusit ceva. Bafta si pupici!

| Differentx13 a răspuns:

Muuuuuult succes >:d

| Heartless562 a răspuns:

Succes! si tie, si mie, si tuturor care dam BAC-ul maine big grin
(ps : ia niste bani la tine, pentru orice eventualitate)

| Ioanamarijuana explică:

Ce vorbe frumoase, multumesccccccccccc.Succes si voua

| Ioanamarijuana explică:

A fost bine, am facut tot(aproape)nu am apucat sa termin tot la ultima parte, nu s-a miscat, cel putin la noi in sala.La voi? Pup

Răspuns utilizator avertizat
| Darkangell2013 a răspuns:

Successsss!

| Alexandru_6465 a răspuns:

Succes! Iti tin pumnii