| parkour a întrebat:

Maine nu vreau sa mai vin la scoala pentru ca am mult de scris.am o bucata de creta.Chiar este adevarat ca daca mananci creta faci febra? Ce ziceti sa mananc?

Răspuns Câştigător
| Khanikua a răspuns:

Nu manka ca nu patesti nimic oh go on am mankat eu si nu am patit nimic,,, nu stiu bea lapte dupa kiorba sau bea apa sau suc,,,, sa faci diarie eu asa am ramas acasablushing :dbatting eyelashes

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce idiot estirolling on the floor)

| MasQueNada a răspuns:

Eu am incercat acum cativa ani si n-a mers.
Incearca sa faci cat poti din teme si du-te la scoala. O sa tot ai zile cu multe teme, nu poti sa le eviti la nesfarsit.

| Jessica a răspuns:

laughing nu am auzit! dar ti-as sugera sa nu incerci. poti sa te prefaci ca esti racit. [ exemplu: sa iti tii un prosop fierbine pe cap inainte sa zici ca esti racit, sau sa zici ca te doare capu, gatu etc ] sper ca ti-am fost de folos

| Hollywood a răspuns:

Mda, unii zic ca e adevarat dar decat sa te simti rau,scrie macar putin, si poate profele o sa iti aprecieze micul gest de pasare, si du-te la scl tongue

| Mâncărici a răspuns:

Am incercat si eu merge serios! big grin

| SOriNa99 a răspuns:

Esti nebun? nu o face! eu cred ca este o prostie fa-ti temele si gata daca acum te gandesti la chesti din astea mai tarziu ce o sa faci? sa nu-ti mai treaca asa ceva prin cap

| Rodia7D a răspuns:

Da o sa faci febra, si mai bine nu manca. ca sa nu te complici dupa aia...winking.

| M1xeR a răspuns:

Nu stiu, poate e adevaratbig grin.Dar ti se va subtia vocealaughing Funda?tongue

| Andra_3307 a răspuns:

De ce sa nu mergi la scoala ca ai de scris?raised eyebrows
Da, este adevarat dar nu cred ca vrei sa ai febra...
Tu nu stii probabil ce inseamna sa ai febrawinking...mai bine pleci la scoala si te lasi de prostiiwinking

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu,nu manca creta. Spune ca ti.e foarte rau, prefacete.

| sindoora92 a răspuns:

Spune si uh ca te doare in partea dreapta, sau stanga.Plange-te.Eu asa am scapat de mai multe ori de scoalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti rupi un picior, sau sa iti fracturezi mana dreapta ai sanse 100% cu skate-ul big grin si stai si o luna acasa