| anedreaeaaa a întrebat:

Cum poti sa faci febra fortat? Merge daca mananci pasta de dinti? dar adac te freci cu ceapa? sa nu ziceti de creta ca nu am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Nu merge nici cu una nici cu alta incearca cu ardei iute faci o gramada de febrahappy dar si te ustura

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sex, cat mai mult sex!

| angelcore a răspuns:

Tu esti sanatoasa? frate sunt oameni in locul tau care ar vrea sa fie sanatosi si tu ce faci? iti bati joc de viata ta! esti o rusine :/