| edytzu4 a întrebat:

Mi-am pierdut hamsterul si am o casa imensa. a plecat din cusca si sunt foarte suparat. Dau funda? Unde sa fie? Sigur nu o sa moara de foame? o sa mai iasa?

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Linisteste-te! Si eu am patit odata asta cu hamsterul meu.
De obicei hamsterii se ascund in locuri mici si strampte.ca acolo e mai cald. Trebuie sa-l cauti peste tot ca sa-l gasesti.mai ales daca e micut. Te poate ajuta si cineva din familie in cautarea hamsterului. Si nu cred ca o sa moara de foame. doar daca nu l-ai gasit timp de 1 zi, 2. Sigur acum se ascunde el pe undeva. Bafta!

1 răspuns:
| Mary_5158 a răspuns:

Suna-l pe mobil si vezi cum se simte, ce mai face? zii ca iti pare rau ca nu ai avut de ajuns atentie cu el.
laughing)winking