| Andarock a întrebat:

Mi-am pus pe facebook niste poze, dar acum nnu-mi mai plac.
Cum pot sa sterg pozele de pe facebook?

>Multumesc: Funda Mare si voturi multe!

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

1.Pai dai click pe poza pe care vrei sa o stergi
2.Acolo in stanga iti apare " Sterge aceasta fotografie" si dai click si s-a sters poza.

2 răspunsuri:
| pufosheniaaa a răspuns:

Deci hai ca tocmai m-am uitat si m-am prins trebuie sa dai click pe poza (sa apara mare) si te uiti mai jos unde lasi commentariu uitate in stanga trebuie sa scrie sterge fotografie dai acolo si dai apoi confirma se incarca si gata ok (*funda promisa*)

| dumitruanca17 a răspuns:

Pai dai click pe poza ca sa o faci mare happy...si apoi in stanga comentariilor de la poza sunt cateva optiuni si acolo ai si Sterge Fotografiawinking
Baftaa :X