| Sniperw0w a întrebat:

Noooooo salut TEPEU.

Uite sa va zic o poveste cu cu inca 5 baietii la o cladire cu 2 etaje+subsolul si a fost o gradinita (sunt din moldova) si noi am mers timp 2 zile sa facem parkour pe acolo si sunt 3 familii care traiesc pe acolo imi puteti spune cum sa imi astup fata sa nu recunoasca.

2 răspunsuri:
| Elena2106 a răspuns:

Fa-te carla's dreams o-sa vrea dupa si un autograf. No am glumit (dar poti sa incercihappy} hmm poti sa folosesti sepcii cu copzorocul mare sau sa te imbraci de hallowen ca tot e timpul laughing

| Ara997 a răspuns:

Stai cuminte, la noi si-a rupt unul gatu asta vara, a cazut si acum il papa viermii.
n-ai vrea sa te apuci de altceva?