| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos ce pot face ca sa ma perfectionez in parkour big grin

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de multa ambitie si antrenament zilnic. Ghideaza-te dupa videoclipurile de pe youtube. Sunt niste cheme chiar interesante. Pentru inceput, ti-as recomanda sa faci acele miscari pe nisip, asta pentru a nu te lovi.
Succes.

| CC7 a răspuns:

Sa invetii toate miscariile, te uiti atent la ce fac aia de pe youtube si incerci si tu.