| heroes a întrebat:

Nu stiu care telefon din urmatoarele 2 e mai bun: Samsung galaxy Nexus sau Sony xperia s? Vreau sa-mi spuneti argumente pro si contra...Ar fi extraodrinar un raspuns din partea vrunui posesor al unuia din aceste telefoane.DAU FUNDITAAA

2 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Nexus : are doar 5 mp pe cand Xperia are 8 megapixeli
Nexus : are doar 16 mii de culori pe cand Xperia are 65 de mii :p
Nexus: se aud mai rau melodiile in el de cat in Xperia
Nexus: are memorie mai mare fata de Xperia [ fara card]
Nexus: te tine mai mult bateria de cat la Xperia, mult mai mult.

Daca tii foarte mult la design si la pastrarea bateriei alege Nexus [ e mai finut si e mai office ], daca faci multe poze, asculti multa muzica alege Xperia :d

| d3javw a răspuns:

Oricine ar spune Xperia fiind foarte performant si mult mai bun din toate criteriilestraight face