| jbvghjcvgnxcdrfgxtfbjtdt7fsgyhugnbf a întrebat:

O sa mai fie serialul narcisa salbatica?

2 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| Colors a răspuns:

Un alt sezon Narcisa Salbatica nu, dar sa il dea reluare este posibil...doar ca de obicei reluare il da cam dupa 3 ani de la difurarea lui, de obicei pe Euforia, nu pe Antena 1 acolo unde a fost difuzat!
De exemplu acum am vazut ca da pe Euforia "Fetele marinarului" care si el a fost difuzat acum cativa ani pe Antena 1!

Oricum "Narcisa Salbatica" a fost un serial frumos ce merita vazut si a doua oara!