| alecsutza12 a întrebat:

Cum credeti ca se termina serialul Narcisa Salbatica?

26 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Se va termina ca orice alt serial: cu un final fericit.Probabil narcisa se va casatori cu Tudor si impreuna cu copii lui Tuodor vor forma o familie fericita, probabil si narcisa va fi insarcinata.
Cristi ori se va desparti de manuela definitiv, ori se vor impaca, va fi descoperit criminalul etc.

| DeEa_8231 a răspuns:

Si eu urmaresc fimul... dar nu am nici o idee...

| JustMeBăi a răspuns:

Eu nu vreau sa se terminehappycrying

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

Cred ca aia, nesuferita o sa ajunga la inchisoare pentru ca o as se gaseasca probe, Narcisa cu Todor casatoriti. Iar copii o sa accepte. Cristian se va desparti de Manuela, dar copilul va ramne la el. Ea se va duce la Emil.

Cel putin asa cred eu...big grin

| Ioanantonia a răspuns:

Cred ca criswtian o sa moara, tatal lui emil o sa moara manuela o sa se duca la emil. dana o sa fie cu leonardo cred si narcisa cu tudor nastasia pastreaza copilul...cu andrei se casatoresc, si narcisa mai face un copil; D am vb cu alina pers...serios,o cunosc

| xSp0nge a răspuns:

Happy Ending!
Pai.Narcisa si Tudor se vor casatori.Manuela si Cristian vor fi despartiti. Manuela se va duce la Emil. Tudor si Cristian vor fi din nou prieteni.Anastasia o va accepta pe Narcisa. Eliza se va duce la inchisoare pentru ca se vor gasi probe pentru moartea tatalui ei.
Cam asa!

| Anonim_4466 a răspuns:

Cristian va ramane in puscarie.Narcisa si Tudor vor fi impreuna cu copii.Manuela va ramane cu Emil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se casatoreste Narcisa cu Tudor.
Cred?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urmaresc acest serial de la primul espisod trist, in care a murit Carolina.Acest serial este unul plin de mister si dragoste plus actiune. Din acest serial poti invata multe lucruri cum ar fi ca orice s-ar inampla poti sa ai persoana iubita alaturi de tine.Serialul se va termina in felul urmator:Tudor si Narcisa se vor casatori, Manuela se va desparti de Cristian deoarece Emil a inceput sa tina la ea, si dintr-o simpla aventura chiar s-a indragostit de ea.Cristian o sa accepte idee de nu ai spune copilului ca este tatal lui ca sa nu-l faca sa sufere si se va impaca cu Tudor.Anastasia o sa o accepte pe Narcisa iar Eliza marea criminala va putrezi dupa gradi unde merita!
parerea meaa>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai probabil narcisa si tudor se vor casatori iar emil se va casatori cu manuela cristian va ramane singur, anastasia o va accepta pe narcisa ma rog nu are de ales, cristian se va impaca cu tudor si ii va lasa copilul (stefan) lui tudor deoarece nu are dreptul de al lua, pentru ca el la crescut, bine ca se poate ca eliza sa nu intre in puscarie deoarece e tudor un avocat bum si cred ca o sa o apere, a si narcisa nu moare (si sezonul 2 cand eliza i pune cutitul la gat)bine ca se poate sa o raneasca dar sa moara nu cred

pai asta e parerea mea>>>>>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred. Tudor a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca narcisa cu tudor se vo casatori as cu cred si acum ca tudor nu e mort si va fi un final fericit pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urmaresc filmul de la primul episod si din spusele mele cred ca narcisa o sa se casatoreasca cu tudor. Dar manuela cu tudor va intra la inchisoare dar pe tudor o sal scoata cristian. ma numesc daniel ma multe daniel_inger_pazitor_2009 sau dany_versat_97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai narcisa se va casatori oricum cu final fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai eu zic ca nu o sa aiba chiar un final fericiptr ca atunci cand incepe filmul zice genul programului:drama, si o drama nu se poate termina cu happy end.parerea mea...si daca ar fi sa se termine cu happy end eu zic ca tudor cu narcisa si copii vor forma o familie fericita, la fel si manuela cu emil si cristian cu eliza ar face un cuplu bun, parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca narcisa va ramane cu tudor iar cristian si eliza vor putrezi in inkisoare, se va termina la sigur cu happy end

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vrajitoarea de eliza va muri dar tudor si narcisa o sa fie casatoritiiar corii o sa accepte in special aastasia si cred ca cristian va ajunge la inchisoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca narcisa si tudor se vor casatori, eliza si cristian ajung la inchisoare, iar emil merge din nou si se impaca cu manuela!

| printesatha69 a răspuns:

Narcisa si tudor se casatoresc,eliza dispare, anastasia..., manuela va fi in continuare sotia lui emil si cristian l-a omorat pe tatal elizei asa ca va merge la inchisoare!

| printesatha69 a răspuns:

In episodul 97, cristian moare deci...habar n-am cum dar se va descoperi can se v-a publica ultimul episod 120

| Ionutz_1837 a răspuns:

Ha ha cristian e criminalul nuh elizalaughing je cred ca narcisa si tudor se vor casatori si vor trai fericiti narcisa se va impaca cu eliza ca sunt surori si anastasia isi va recupera copilul si cristian va murilaughing

| deletedprofile a răspuns:

Serialul este o drama deci nuprea ma astept la un happy-ending...

| Vladu_6005 a răspuns:

Nu cred ca va muri narcisa.sau poate. da cand se termina?straight face

| denisa_6668 a răspuns:

Narcisa si tudor se vor casatori si narcisa va avea un copil, Cristian va ajunge la inchisoare, Eliza va ramane cu Mircea, Manuela cu Emil, Sergiu cu Cati, cred ca Eliza ii va spune lui Tudor ca ultima dorinta a Anastasiei a fost ca Tudor sa se casatoreasca cu Narcisa

| Missyy99 a răspuns:

In prezent(29.04.2011) eu cred ca serialul se vatermina in felul urmator:
Narcisa +Tudor=Casatoriti+copil=fericiti Copii+ parinti=famile fericita
Cristian moare sau putrezeste in inchisoare.
Eliza moare.
Manuele+Emil
Caty+Sergiu

Happy-end