| ciolpi a întrebat:

Ofer funda! Ajutati-ma va rog ce sa aleg:sa fac culturism sau sa fac muay thai? Argumentati-va raspunsul va rog! Multumesc frumos.Sa aveti un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
| tpuforyou a răspuns:

Culturismul implica multe sacrificii dieta, steroizi ff scumpi si in primul rand sanatatea. nu zic sa nu faci sala sa fi sportiv dar nu culturism (((!
Mergi mai bine pe muay thai, care impune si disciplina si autocontrol este foarte bun si apreciat!
Este alegerea ta totusi, dar asta a fost parere mea! bafta.

3 răspunsuri:
| Julyanne a răspuns:

Culturismul cred ca e mai bun.Dar alegerea ta conteaza, nu a mea.

| tpuforyou a răspuns:

Multumim la fel!

| Chronicles a răspuns:

Eu aş spune culturism; asta e parerea mea, dar este alegerea ta, şi tu trebuie să decizi ce vei face încontinuare.
Si ţie la fel! Baftă!