| Gabriela_6004 a întrebat:

Ofer Fundita Pentru Cel Mai Bun Raspuns! Peste putin timp am banchetul... iar eu ca toate fetele evident mi-as dori sa fiu speciala. Am parul blond spre saten deschis, am 1, 57, 50 kg si un ten mai deschis. Intrebarea e. Ce rochie mi-ati recomanda (culoarea, modelul) si cam cati cm ar trebui sa aiba pantofi?

1 răspuns:
| pink07 a răspuns:

Eu as zice ar merge foarte bine o rochie Mov sau gri :X, daca iti iei rochie mov poti sa iti iei pantofi argintii :X cu un toc nu foarte mare, si eu am banchetul anul acesta si doar la asta m-am gandit. poate mai vezi si aici cateva modele;;)http://www.starshiners.ro/produse/1139/rochii.html

succes. si sper sa iti gasesti rochia; x :*:*:*:*