| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Pe canalul Tv1000 a fost un film aseara(de groaza)era adolescenti si unul gras de suferea de astm si astia mai populari isi bateau mereu joc de el si din cauza lor ca nu i-o dat aparatul ala de astm(respirat)o murit...si se tot razbuna pe ei(el fiind mort)e super tare filmu' care stie despre acre film e vorba.sa-mi spuna plizz. funda

Răspuns Câştigător
| blondu_9020 a răspuns:

Am vazut si eu filmu mai demult,nu mai stiu cum se cheama, in caz ca aflii e rog lasa-mi si mie un mesaj cu numele filmului, mersi:*

1 răspuns:
| Girltpu a răspuns:

Tormented?