| denisa0906 a întrebat:

Aseara a fost un film pe disney channel cu o adolescenta blonda care era cadet. atata stiu din film poate cineva sa`mi spuna cum s`a numit filmu fundahappy

Răspuns Câştigător
| callmebeautiful a răspuns:

Cadet Kelly

14 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Se cheama cadet kelly

| love13 a răspuns:

Se numeste Cadet Kelly[cadetul kelly] cu Hilary Duff :d.

| Maariaa a răspuns:

Cadet Kelly

| tarebossu a răspuns:

Cadet Kelly cred. Funda?

| GumitzaXD a răspuns:

Draga "denisa0906",
Acest film de pe Disney se numeste Cadet Kelly(cadetul Kelly)si rolul ei il interpreteaza Hillary Duff.Il poti vedea pe filme alese dupa ce il downloadezi... Sper sa iti placa(ca ti-a placut)si vizionare placuta(din nou)O zi buna.

| Anime1222 a răspuns:

Cadet Kelly

| Crystyna15 a răspuns:

Se numeste Cadetul Kelly.

| Tweety_2263 a răspuns:

Cadet Kelly

| Chérrrie a răspuns:

Cadetul Kelly...se numeste. il poti vedea aici http://SPAM/comedie/1089-cadet-kelly.html.funda?

| elle_1922 a răspuns:

Cadet kelly?

| kawaii69 a răspuns:

Cadet Kelly[cadetul kelly ) e unul din filmele mele preferate.:X funda plsssssssssssss

| Remember_1479 a răspuns:

Cadet kelly big grin (cred)

| denis009 a răspuns:

"Cadet Kelly" happy (asa se numea filmul) happy

| EU1139 a răspuns:

Cadet Kelly http://SPAM/comedie/1089-cadet-kelly.html
Imi place cum joaca fata aia. a mai jucat si in
http://www.cinemarx.ro/......-9376.html
daca gasesc mai incolo link-ul cu filmu asta ti-l trimit.sigur o sa-ti placa