| myky08ify a întrebat:

Pe ce site pot gasi episoadele din naruto shippuden in romana?

Răspuns Câştigător
| mamamar a răspuns:

Poti incerca pe www.teamnaruto.com, dar au sunt in japoneza cu subtitrari in engleza

76 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe pkjhgg.ru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.animekage.com 100% RO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi toate episodele naruto shippuden pe www.narutoget.com dar au subtitrari in engleza. Sau pe www.peteava.com si sunt in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.desenele-noastre.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://naruto.dmon.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe google si dai prima pagina siti da toate episoadele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto carcotascu.comcred:*

| Ðξєu a răspuns:

Incearca pe trilulilu big grin

| aragonas a răspuns:

Daca vreti anruto si naruto shippuden subtitrat in romana toate episoadele (cu exceptia naruto shippuden) le puteti gasi aici http://royalarmy.ucoz.com/index/0-1

| aragonas a răspuns:

Http://royalarmy.ucoz.com/index/0-1 toate ep naruto subtitrate in romana.Si cele shippuden

| hahahabun a răspuns:

Uite aici scumpete ...naruto.dmon.com/load/1

| hahahabun a răspuns:

Da naruto.dmon.com/load/1

| myky08ify explică:

Ms pentru. raspunsuri

| DenyTzuk a răspuns:

Aici;) www.teamnaruto.com pe asta gasiti;)

| xcruzy a răspuns:

Intra pe trilulilu.ro si cauta la search naruto si numarul episodului vrut. acolo o sa iti dea episod shippuden si episod normal