| aanndreeaa a întrebat:

Pedagogic (Matei Basarab) sau Roaita (Mircea cel Batran). Ce liceu ati alege dintre cele 2 mentionate mai inainte, din Rm.Valcea si de ce? Nu vreau motive gen:X pentru ca e mai bun ca liceu. Pur si simplu pe care l.ati alege? Mentionez ca vreau sa merg pe profil mate.info.Peda este mai departe de mine, dar am decat 1 an ore dupa.masa,3 ani avand mai mult timp liber dupa cursuri si aici am si mai multe oportunitati, vreau sa apuc un anume profesor de mate si informatica, mai mult de aceea m.ar tenta liceul si am ocazia sa ma ocup de unele activitati ale liceului, in schimb celalalt liceu e mai aproape, dar am doi ani dupa.masa cursuri, partea buna e ca am mai mult timp dimineata, dar nu am nicio idee cum ar putea fi profesorii aici, si nici ocazia de a participa la acele actiuni nu o am.Lasand la o parte nivelul de inteligenta pe care. l au elevii ce liceu ati alege din cele doua, cei care stiti despre ce licee este vorba:d

2 răspunsuri:
| GemPanda a răspuns:

Mircea cel Batran...Eu sunt la roaita si e foarte tare! Mie acolo imi place.Si scoala e altfeel, copii9defapt e nr.2 ca scoala de fitosi dupa Lahovary care e cea mai fitoasa scoala) Dar eu aleg scoala mea

PS. Unde esti tu si daca la Roaita:d:d:d ce clasa sau sala

| Alexa_7965 a răspuns:

Eu nu sunt la liceu, dar stiu ce as alege.Pedagogic deoarece eu sunt la Pedagogic(in Deva) si este o scoala foarte buna