| IrOnHiDe a întrebat:

Pentru biceps ce flotari trebuie sa fac nafara sa ma duc la sala si asa... flotari sau ceva fara ridicari ca nu am haltere sau cu bidoane, mai incolo cand imi cumpar haltere dar pana atunci din flotari cum ii fac sa creasca?

Răspuns Câştigător
| Shark_1615 a răspuns:

Din cate stiu eu, atunci cand faci flotari, ridici greutatea corpului tau... deci e ca si cand ai sta pe spate si ai ridica numai ca e in alta pozitie, ai grija ca flotarile sa fie perfecte. pana jos si mana sa fie intinsa la impingere. e de ajuns flotarile daca le faci regulat si calculat. Nu incerca sa faci mai mult decat poti sau sa te fortezi la extreme. nu merita! cate un pic si des!