| NightBird a întrebat:

Pentru maine am de facut o scrisoare in care sa-mi scriu parerile in legatura cu pofesoara de romana. A zis sa scriem orice vrem chiar daca e de rau si a zis sa nu le semnam ca sa le citeasca.Nu stiu ce sa scriu, nu am nicio ideea.(nu e foarte rea si nu stiu cu ce sa o critic). Va rog dati-mi cateva idei.

Răspuns Câştigător
| Roli_8112 a răspuns:

Pai daca Iti place de ea atunci ia-o si tu cu niste siroposeni sa zic asa si daca nu iti place de ea nu o lua direct cu a nu faci bine aia etc incearca cat mai bland poate te si alegi cu o nota buna Funda Te Rog

1 răspuns:
| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

Pai spune partile rele si cele bune de ex ai putea sa faci 2 tabele cu defecte si calitati si mai jos poti sa scrii pe scurt ce crezi despre ea.Dar sa scrii mai multe lucruri bune ca altfel o sa aiba o parere rea despre tine pentru ca stie cum scrieti chiar daca nu va semnati VA STIE SCRISUL
Sper ca ti-am fost de ajutorhappykiss