| Diana5320 a întrebat:

Pls idei de ID. Dau fundita la cele mai multe si cele mai faine idei (ma cheama Diana). si trimiteti'mi si niste porecle pentru numele Diana

5 răspunsuri:
| rlk1234_3713 a răspuns:

Didi. mi se pare ea mai draguta porecla pentru numele diana, funda?

| ramona_5984 a răspuns:

Dianne_love

deyu. tah
dianne.inlove_withU
dyenutsa_deede. love

sh porecle deede sau dydy love struck dyenutza

dai sh fundita?:Xsmugbig grin

| Deiiiiia a răspuns:

Diiia. love
diddy.rockstar
diana_kid.happy
smiley. dianne

| pitikaaaa a răspuns:

Didiiii(si ceva de genu anul 95 sau ziua 15 sau luna 04 sau nr norocos)
di. di
diii_love
di_we. di
didutza
didii
nu mai am inspiratie

| Bibuşca a răspuns:

Buna iti voi da cate-va idei de id-uri:diana_scumpika, dyenuka_diana, dyana_iubytyka, frumusica. dya, dya_dyenuka, dyana_sexy_girl, dya_dragutyka, fetytza_dyenuka, dragutzadyadyenuka, dragutyka_diana, dya11(depinde cati ani ai sau ce nr vrei tu)scumpyka. dyana, frumusica_dyana_dragutyka, dydy_dyana, dyeluka_dyenuka, love. dydy... si mai multe depinde care iti sunt pe gustul tau. iar porecle:dyana, dya, dyenuka, dydy, dyenutza...si aasa mai departe sper ca ti-am fost de mare ajutor (fundita)?