| OpreaAiida1995 a întrebat:

Putin ajutor va rog!
Sunt in clasa a XI a si sunt pe profilul stiinte ale naturii. Am terminat semestrul I si as vrea sa ma mut la alt liceu pe acelasi profil. Singura problema este ca la liceul unde vreau sa ma transfer profilul este pe intensiv limba germana. As vrea sa stiu daca trebuie date diferente?

1 răspuns:
| AndRa003L a răspuns:

La noi la liceu daca vrei sa te transferi la o clasa cu profil intensiv trebuie sa dai un test. Cel mai bine ar fi sa te interesezi la liceul respectiv deoarece fiecare liceu are regulile lui si de asemenea mai e foarte putin timp pana la inceperea noului semestru. Mult succes!