| calinom a întrebat:

Sal.Care imi zice niste jocuri gen call of duty in afara de 7 black ops call of duty 4, 5 si 2. spuneti-mi altfel de jocuri sau alte modele de call of duty. Funda

Răspuns Câştigător
| dutzu130 a răspuns:

Crisys,medal of honor, caut pe lzone sau pur si simplu scrie pe you tube shooter game. ceva de genu sper sa gasestihappy

1 răspuns:
| NIGhTmArE187 a răspuns:

Colectia battlefied si medal of honor.lasa ca apare in cateva luni MW3 si battlefield 3 si o sa ai ce juca.a, joaca call of duty-urile mai vechi gen world at war.